درباره ما


شرکت بهینه نورسازان زنده رود با مسئولیت محدود مستقر در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان از سال ۱۳۹۰ با هدف تولید محصولات نوین روشنایی و در راستای اصلاح الگوی مصرف انرژی برق شروع به فعالیت کرد.

این شرکت “تولید محصول” را بر پایه تحقیق و توسعه دانش بنیان بنا نهاده و تلاش داشته است که تمامی تولیدات شرکت با تکیه بر “تحقیق و پژوهش دانش محور” و تبدیل کردن “علم به عمل” انجام دهد. حاصل این تلاش تاکنون، تولید هفت محصول دانش بنیان در راستای بهینه سازی مصرف برق در زمینه روشنایی بوده است.

کادر فنی و تحقیق و توسعه این شرکت از اساتید دانشگاهی بوده که با تکیه بر دانش روز تلاش داشته اند با تولید محصولات جدید و نو، بازارهای جدید و نیازهای نوین در صنایع روشنایی را به وجود آورند.

محصولات این شرکت با نام برند نیک بین در بازار عرضه شده که تماما طراحی و تولید آنها حاصل بخش تحقیق و توسعه (R&D) شرکت می باشد. این شرکت افتخار دارد که به عنوان یکی از معدود شرکتهای تولید کننده ایرانی در این راستا بوده که تمامی محصولات تولید شده آن، حاصل کار تحقیق و توسعه کادر فنی شرکت بوده و به هیچ عنوان هیچکدام از محصولات خود را وارد و یا مونتاژ نکرده است.