سنسور روشنایی دیواری توکار

سنسورهای روشنایی به منظور حذف کلید به بازار عرضه شده اند تا سهولت بیشتری را برای انسان ایجاد کنند و هم میزان مصرف برق را کاهش دهند.

از آنجا که این سنسورها در دو مدل سقفی و دیواری عرضه می شوند، گاه بکارگیری نوع سقفی به علت افزایش سیم کشی، مشکل خواهد بود و گاه مدل سقفی به علت نداشتن دید خوب و کافی، ناکارآمد خواهد شد. سنسور روشنایی دیواری توکار، جهت رفع این مشکلات بکار گرفته می شود.

سنسور روشنایی دیواری توکار نیک بین، مدل NB05 به راحتی می تواند از نظر فیزیکی و کاربردی جایگزین یک کلید معمولی گردد و به جای آن داخل دیوار نصب شود و خاموش و روشن کردن لامپهای متصل به کلید را به طور خودکار انجام دهد.

این سنسور دارای یک دکمه کوچک فشاری است تا کاربر بتواند با کمک آن لامپهای متصل به کلید را هر زمان که مایل بود از حالت خودکار خارج کرده و به طور دستی خاموش و روشن کند.

این سنسور دارای سه عدد ولوم جهت تنظیمات مختلف، سه عدد ترمینال جهت سیم بندی و یک ال ای دی به منظور نشان دادن وضعیتهای مختلف سنسور می باشد.

جهت دیدن اطلاعات فنی و بیشتر در مورد این محصول، به اینجا مراجعه کنید.


پاسخی بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>