سنسور سقفی روشنایی

بسیاری از مواقع، شب هنگام و یا در شرایط کم نوری، وقتی که انسان وارد منزل می گردد (وارد حیاط یا راه پله و یا پارکینگ)، وجود یک سنسور روشنایی که اقدام به روشن کردن اتوماتیک لامپها می کند بسیار لازم است. این لزوم وقتی بیشتر بروز می کند که انسان با دست پر وارد محیط شده و زدن کلید جهت روشن شدن چراغ کاری دشوار است.

سنسور سقفی روشنایی نیک بین، با دید و حساسیت فوق العاده زیاد و بیشتر از سنسورهای مشابه موجود در بازار، این نیاز شما را مرتفع می کند. این سنسورها با تشخیص حرکت انسان وارد شده در میدان دید خود، اقدام به روشن کردن چراغهای روشنایی متصل به خود کرده و بعد از مدت قابل تنظیمی از خروج شخص از محدوده دید، اقدام به خاموش کردن چراغها می کند.

این روشنایی خودکار، سبب کاهش مصرف برق، افزایش راحتی انسان و رعایت بیشتر بهداشت فردی و عمومی به علت عدم استفاده از کلید می شود.

سنسور سقفی روشنایی نیک بین در سه مدل سنسور سقفی تک حسگر معمولی، سنسور سقفی تک حسگر دیجیتال و سنسور سقفی سه حسگر دیجیتال ارائه می شوند که اطلاعات بیشتر در مورد هر یک از آنها در صفحات تخصصی آنها موجود است. هر سه مدل سنسور سقفی روشنایی نیک بین، روکار هستند و مدل توکار سقفی، اوایل سال ۱۳۹۴ عرضه خواهد شد.

تمامی سنسورهای روشنایی نیک بین دارای سه سال گارانتی می باشند.

 


پاسخی بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>