چراغ سقفی سنسور دار

گاهی استفاده از سنسورهای روشنایی برای اتصال آنها به لامپ، کار مشکلزایی خواهد بود. آن هم به دلیل مجزا بودن این دو از هم است. اما چراغهای سنسوردار، این مشکل را مرتفع کرده اند تا با تجمیع لامپ و سنسور با هم، کار نصب و راه اندازی را آسان و میزان و زمان سیمکشی را کاهش و فضای مورد نیاز برای نصب را کم کنند. تمامی چراغهای سنسوردار موجود در بازار دارای دو عدد سرپیچ جهت بستن لامپهای روشنایی پایه E27 (سرپیچ معمولی) هستند و میتوان انواع لامپای کم مصرف (با توان پایین) و یا لامپهای رشته ای را در درون آنها قرار داد.

تمامی این چراغهای سقفی سنسوردار، به شکل یک صفحه گرد (فلزی یا پلاستیکی) بوده که یک حباب شیشه ای (از جنس شیشه یا کریستال) بر روی آنها قرار می گیرد.

چراغ سقفی سنسور دار نیک بین، مدل NBL-09، یک چراغ سقفی سنسور دار معمولی با مشخصات فوق است که دارای یک سنسور با حساسیت نسبتا بهتر از مدلهای موجود در بازار بوده و بر روی آن میتوان دو عدد لامپ کم مصرف با توان حداکثر ۴۰ وات نصب کرد.

جهت دیدن مشخصات فنی و اطلاعات بیشتر این محصول، اینجا را کلیک کنید.


پاسخی بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>